معتکفین بهانه وصل یورش به معتکفین مسجدالاقصی را محکوم کردند

پرچم اسراییل

بسم الله قاصم الجبارین

 

وَقَضَيْنَا إِلَى بَنِي إِسْرَائِيلَ فِي ال بِدُنَ فِي الْأَرْضِ مَرَّتَيْنِ وَلَتَعْلُنْ عُلُوا كَبِيرًا (آیه ۴ سوره اسراء)

در کتاب تورات به بنی اسرائیل خبر قطعی دادیم شما دو بار در سرزمین فلسطین وحشیانه به خرابکاری و
سلطه گری دست میزنید!
خانه های خدا در روی زمین مساجدند و ساکنان آن بندگانی هستند که شوق و محبت خدا سراسر وجودشان را فراگرفته و حرمت و شرافت و کرامت آنها از آن خانه های خدا بالاتر است و کسی حق آزار و اذیت بندگان خوب خدا را نخواهد داشت…

چه شده است که معتکفین أشرف مسجدهای روی زمین مسجد الاقصی را اینگونه وحشیانه مورد حمله قرار داده و آنها را به خاک و خون میکشند!
مگر نگفتید دنیای امروز دنیای صلح و دوستی است؟ مگر حق آزادی و اعتقاد و باورهای آزاد، شعار هر صبح و شام شما نبود؟ این اجتماع مؤمن و مسلمان که به درگاه خدا دست نیاز برداشته و به راز و نیاز پرداخته چه خطری برای شما داشت؟ مگر اینها به چشم شما بشر نیستند و حقی از آن حقوق خون آشام به اصطلاح حقوق بشرتان برخوردار نبودند؟
چه خوب حقیقت واقعی خود را نشان دادید و پرده از چهره خبیث خود برداشتید و نشان دادید که چیستید وکیستید و چه می خواهید و اندیشه ای جز فساد در زمین ندارید!

پس بدانید و به انتظار بنشینید که صبح افول و نابودی خود را به همین زودی ها خواهید دید که وعده ی الهی حق است و این بلای این حق را بارها به جان خود کشیده اید و درد و الم آن را تا ابد به پشت خود میکشید و هنوز از زخمهای کاری حیدر کرار در خیبر بر تنتان نشانه دارید…

بَعَثْنَا عَلَيْكُمْ عِبَادَا لَنَا أُولِي بَأْسٍ شَدِيدٍ فَجَاسُوا خِلَالَ الدِّيَارِ وَكَانَ وَعْدًا مَفْعُولًا (آیه ۵ سوره اسراء)

وقتی زمان انتقام از اولین خرابکاری تان برسد، طوری زمینه سازی میکنیم که عده ای بی رحم انتقام سختی از شما بگیرند و خانه به خانه در جست و جویتان مشغول قتل و غارت شوند این وعده رد خور ندارد.
و توای برادر مؤمن و عزیزتر از جانم تو را بسان جان دوست دارم و غمخوار درد و رنجی ام که به دست خون آشامترین قوم یهود و صهیون به تو میرسد در حالی که جز ندای ،توحید شعار درونی تو نیست و چیزی جز صلح و آرامش و امنیت در دنیا نمی خواهی و از این روی به درگاه الهی روی کرده و معتکف خانه ی او شده بودی …..

ما معتکفین اعتکاف رمضانیه بهانه وصل دارالعباده یزد این داغ را بر نتابیده و اشکبار جان خود را سپر بلای تو خواهیم کرد و در هر سحر از این ماه مبارک الهی شکوائیه خود را از این قوم بیدادگر پیش خدا خواهیم بر دو متضرعانه با تمام وجود فریاد بر می آوریم.

اللهم إنا نشکوالَيْكَ فَقَدَ نَعِيْنا صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَالِهِ وَغَيْبَة وَلِيْنا وَكَثَرَة عَدُوْنَا وَقِلَّهَ عَدَدِنَا وَشِرِّ الْفِتَنِ بِنا وَ تَچظَاهِرَ الزَّمَانِ عَلَيْنا و در هر صبح جمعه با هزار امید ندبه سر میده می دهیم أَيْنَ قَاصِمُ شَوَكَهِ الْمُعْتَدِينَ أَيْنَ هَادِمَ أَبْنِيهِ الشَّرَكِ وَالنَّفَاقِ أَيْنَ مُبِيدُ أَهْلِ و با آن امید را در دل تمام دنیا زنده می داریم و ان شاء الله تا صبح دولت یار ثابت قدم خواهیم ماند و از تو میخواهیم برادر جان صبر کن و شکیبا باش که صبح نزدیک است.

اليسَ الصُّبْحُ بِقَرِيبٍ…

5 دیدگاه. Leave new

 • سید مجید
  2023 14:50

  #مرگ بر رژیم جعلی صهیونیست

  پاسخ
 • علی
  2023 12:27

  شاید زمانش رسیده است…
  #مرگ_بر_اسرائیل

  پاسخ
 • MTZ.2009
  2023 06:22

  الموت السرائیل
  الموت الامریکا
  الموت النگلیس
  نصر من الله و فتح القریب

  پاسخ
 • سیدرضا
  2023 23:51

  ما گفتیم ۲۵ سال دیگر را نمی‌بینند خودشان زودتر می‌خواهند…

  پاسخ
 • فاطمه
  2023 20:46

  مرگ بر اسراییل

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

تارنگاره های بیشتر
نگاره های بیشتر