تشکیل جلسات ستاد اعتکاف بهانه وصل ۶

تشکیل جلسات ستاد اعتکاف بهانه وصل ۶

تشکیل جلسات ستاد اعتکاف بهانه وصل ۶ 1280 853 بهانه وصل، اعتکاف یزد

بسم الله الرحمن الرحیم

همزمان با ایّام پایانی ماه صفر و در سالروز شهادت نبیّ مکرّم اسلام، حضرت محمّد صلّی الله علیه و آله و سلّم، ستاد اعتکاف رمضانیه بهانه وصل ۶، جلسات برنامه ریزی خود را آغاز نمود.
به گزارش روابط عمومی هیئت رایه الهدی، آقای سیّد رضا حاجی بزرگ(مسئول هیئت رایه الهدی و نیز مسئول ستاد اعتکاف رمضانیه بهانه وصل) با بیان اهمیت برگزاری باشکوه این برنامه، ضرورت تلاش بیشتر جهت احیاء این سنّت نبوی را که بارها مورد تأکید و تأیید مقام معظّم رهبری قرار گرفته است را خواستار شدند. همچنین ایشان با اشاره به برگزاری این جلسه در روز شهادت پیامبر معظّم اسلام، تلاش خدّام این مجموعه در جهت احیای این سنّت نبوی و پیش قدم بودن آن ها در این زمینه را از توفیقات الهی دانستند.
در این جلسات که شش ماه مانده به برگزاری این مراسم معنوی با حضور اعضای ستاد اعتکاف و نیز برخی ازصاحب نظران این عرصه فرهنگی در دفتر مرکزی هیئت رایه الهدی برگزار گردید، مباحث ذیل مطرح و پیرامون آن تصمیم گیری شد:
۱- نقد و بررسی اعتکاف های سال های پیشین
۲- تبادل نظر و تصمیم گیری پیرامون مخاطبین اعتکاف بهانه وصل ۶
۳- مشخّص نمودن زمان، مکان و مدّت برگزاری اعتکاف بهانه وصل ۶
۴- برنامه ریزی جهت دعوت از مدعوّین ویژه
علاقه مندان می تواند جهت پیگیری امور مربوط به ششمین دوره اعتکاف رمضانیه بهانه وصل به www.wasl.ir مراجعه و یا از طریق کانال تلگرامی بهانه وصل اخبار را دنبال نمایند.

10 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

هیئت رایةالهدی | www.Rayat.info